SAYONPRO, Site ve apartman yöneticilerinin eski yöntemler yerine teknolojik bir altyapı ile çağımıza ayak uydurarak yönetim faaliyetlerini sürdürmeleri için tasarlanmış bir sistemdir.

SAYONPRO, web tabanlı bir sistemdir. Bu sayede internet erişimi olan telefon, tablet ve bilgisayarlardan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden sisteme giriş yapıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

SAYONPRO, hem yönetici hem de kullanıcı için ayrı menülere ve yetkilere sahip dizayn edilmiştir. Böylece yöneticiler tam denetim ile işlemlerini hızlandırırken, site ve apartman sakinleri de kendi aidat borçları gibi bilgilere anında ulaşabilmektedirler.

Kasa hareketlerini de izlemeye olanak sağlayan sistemin en büyük özelliği şeffaf bir yönetim şekli sunmasıdır.

SAYONPRO'nun bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Dilerseniz hiçbir kredi kartı bilgisine gerek olmadan 15 gün boyunca sistemi deneyebilirsiniz.

Demo Talep Et

SAYONPRO GENEL ÖZELLİKLERİ

Daire aidat işlemlerini hızlı ve toplu gerçekleştirebilirsiniz. Bunu daha önce sınırsız sayıda belirtebileceğiniz aidat tipine göre de otomatik gerçekleştirebilirsiniz.

Tahsilata tabi giderlerinizi dilerseniz eşit dilerseniz m2 bazında apartman ve site sakinlerine otomatik borçlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tahsilatlarınızı kolayca sisteme işleyip otomatik oluşan makbuzlarınızı ister çıktı alın ister ilgili daireye otomatik mail gönderin. Dilediğiniz zaman makbuz numarası ile istediğiniz makbuza ulaşabilirsiniz.

Sistemde sınırsız sayıda gelir ve gider grubu oluşturup, bu grupların altına sınırsız gelir ve gider tanımlaması yapabilirsiniz.

Sistemde dilediğiniz kadar aidat grubu tanımı yapabilirsiniz. Böylece otomatik aidat borçlandırması yaptığınızda sistem ilgili daireye ilgili tutarı otomatik işler.

Sistemde dilediğiniz kadar kasa veya banka tanımlayabilirsiniz. Ödeme ve tahsilatları dilediğiniz kasa ve bankadan yapabilirsiniz. Hesaplar arası para transferi yapabilirsiniz.

Dairelerinizi eklerken Kiracı – Mal Sahibi – Boş Daire seçeneklerini belirtebilirsiniz. Böylece sistem otomatik tanımlamalarda bu durumları göz alır ve olası hataları önler.( Örneğin Boş Daire için otomatik aidat borçlandırması eklemez)

Tüm daireleriniz yaptıkları ödemeleri veya bekleyen işlemlerini takip edebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar duyuru oluşturup hem sistemde hem de mail yoluyla (yakın zamanda sms ile de) dairelerinize ulaşabilirsiniz. Toplantılar ayarlayıp apartman ve site sakinlerini bilgilendirebilirsiniz.

Anket sistemi sayesinde anketler oluşturarak, oy birliği veya görüş gereken işlemlerde kolayca geri dönüş alabilir, süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Birden fazla apartman ve sitede yöneticilik yapıyor olabilirsiniz. Tek bir üyelik bilgisiyle size tanımlı bütün site ve apartmanları yönetebilirsiniz.Her bir yönetim için tekrar hesap açmanıza gerek kalmaz.